|  Aktuálně   |  Dokumenty   |  Platby   |  Zápis do MŠ   |  Kontakt   |  
Omlouvání dětí

Vážení rodiče,

z důvodu přetížení emailové schránky na ředitelku školy zřídila naše MŠ další mailovou adresu skolka.mschodska5@seznam.cz určenou zejména na omlouvání dětí (hlavně dětí s povinnou předškolní docházkou). Prosíme rodiče, aby upřednostnili tuto formu omlouvání před omlouváním telefonicky, kdy paní učitelka je nucena odejít od dětí ze třídy. Volejte prosím jen v nejnutnějším případě, před voláním upřednostněte SMS zprávu. Vaše maily s omluvenkami budeme brát na vědomí, nejsme však schopni na všechny reagovat.

Děkujeme za pochopení

Akce na tento měsíc

Mezi námi předškoláky
Datum: 04.12.2019
Popis: Srdečně Vás zveme od 15:15 hodin do třídy Koťátek na nabídku edukačních materiálů pro všestranný rozvoj dětí od 3 do 6ti let. Potřebujete poradit s rozvojem svého dítěte, s výchovnými obtížemi, s rozvojem slovní zásoby či školní přípravou? Nebo třeba jen hledáte inspiraci na pohádkovou či zajímavou knížku nebo hru? Na Vaše dotazy rády odpoví paní učitelky, které se Vám budou věnovat. Nebo Vy sami nám chcete představit nějakou zajímavou knihu nebo hru? Přijďte nám ji ukázat! Těšíme se na Vás!!!

Mikulášská nadílka
Datum: 05.12.2019
Popis: V 10 hodin navštíví děti Mikuláš, andělé a hodní čerti ze ZŠ Jana Babáka. Sladká nadílka zaručena!

Popletený kalendář
Datum: 10.12.2019
Popis: Jak to bylo či nebylo se dozvíme v pohádce v 9:15 v tělocvičně.

Rozsvícení vánočního stromečku
Datum: 12.12.2019
Popis: Srdečně Vás všechny zveme v 15:45 hodin na tradiční rozsvícení stromečku s vánočním vystoupením dětí na zahradě. Přijďte si s námi užít vánoční atmosféru. Těšíme se na Vás!

Vystoupení dramaťáčku na Zelném trhu
Datum: 16.12.2019
Popis: V 15:30 hodin vystoupí na Zelném trhu děti z hudebně dramatického kroužku. Přijďte se podívat a podpořit je!


EmailingNavrhl a naprogramoval Jan Malcánek honza.malcanek@gmail.com (http://www.malcanek.cz)